Özel Rüya Yorumu

Özel Rüya Yorumu

Özel Rüya Yorumu

Özel Rüya Yorumu, gördüğünüz rüyanın rüya sözlüklerinde veya her hangi bir yerde karşılığının olmadığını mı düşünüyorsunuz o zaman rüyanızı anlatın ve size yorumlayalım. Mümkün olduğunca sizleri tatmın etmeye çalışalım. Rüyalarınızı yorumlarken detaylı bilgi vermeye özel gösterirseniz özel rüya yorumu yaparken çok daha faydalı olacaktır. Aşağıdaki form üzerinden kişisel bilgilerinizi de doldurabilirsiniz.

Rüyam sanki bana bir şeyler söylüyormuş gibiydi ama mesajı açık bir biçimde alamıyorum mu diyorsunuz?

Teker teker sembollerin yorumlarını okudum ama bana yetmedi mi diyorsunuz?

Rüyam tek bir yoruma indirgenemeyecek kadar karmaşık yapıdaydı mı diyorsunuz?

Kabuslarıma bir anlam yüklemekle başım dertte mi diyorsunuz?

O zaman doğru adrestesiniz!

Hepimizin bildiği gibi rüyalar beynimizin ürünüdür. Ve kişiye özeldir. Yaşadığımız deneyimler, korkularımız, sevinçlerimiz, üzüntülerimiz, hayattan beklentilerimiz rüyalarımızı oluşturan dinamiklerdir. Bu unsurların tamamını göz önünde bulundurmadan yapılan rüya yorumları size yetmeyecektir. Zihnin karmaşık yapısından gelen mesajları daha net algılayabilmeniz ve hayatınızın geri kalanına ışık tutabilmeniz adına genellenmiş ifadelerle yetinmeyin;  sadece size özel olanı isteyin.

Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki formu eksiksiz şekilde doldurup bize ulaştırmanız ve sonrasında insan psikolojisi hakkında bilgi ve deneyim sahibi olan yorumcularımızdan mesajınızı beklemeniz :D

Rüyanızı Anlatın, Size Özel Yorumlayalım!

Lütfen Bekleyin...