Rüyada Araba Görmek

Araba Görmek

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek, işlerinizin yolunda gitmesi ve iyi bir terfi alacağınıza işarettir. Yeni bir işe girme aşamasındaysanız işinizin olumlu sonuçlanacağına ve iş yerinde pozitif bir şekilde karşılaşacağına karşılık gelmektedir. Aynı şekilde diğer problemlerinizi de aşacağınızı ve yapılması gereken işlerinizi hızlı bir şekilde süratle yapacağınızı, yoluna koymaya çalışacağınızı göstermektedir.

Rüyada Araba Almak

Rüyada araba aldığınızı görmek, çok uzun zamandan beri planını kurduğunuz ve gerçekleştirmek istediğiniz fakat zaman bulamadığınız projelerin hayata konması için hızla adım atacağınızı ve bu adımın size mutluluklar getireceğini ifade eder. 

Rüyada Kaza Yapmak

Rüyada kaza yaptığını görmek, kazadan hasarsız bir şekilde kurtulduğunu ve hiçbir yerinin kanamadığını gören bir kişi için çok istediği planlarının aksaklıklarla karşılaşacağını fakat sonunda normale döneceğine fakat rüyasında kaza yaptığını ve her tarafının kan içerisinde olduğunu gören bir kişi için düşündüğü ya da adım attığı planların hiçte istediği gibi gerçekleşmeyeceğini ifade etmektedir.

Rüyada Hızlı Araba Kullanmak

Bir kişi rüyada hızlı araba kullandığını görüyorsa eğer, hazırladığı ya da hazırlamakta olan planlarını daha ağırdan alması gerektiği, üzerinde daha fazla düşünerek adım atması gerektiğini işaret etmektedir. Fakat kişi rüyasında bir başkasının hızlı araba kullandığını görüyorsa eğer, bu kişinin işlerinde hızla ilerleme kaydedeceği ve başarıyla sonuçlanacağı anlamı ortaya çıkmaktadır.

Rüyada Araba Anahtarı Görmek

Rüyada araba anahtarı gören bir kişi eğer ki kendi arabasının anahtarını görüyorsa eğer şuan çalıştığı iş üzerinde daha detaylı ve mantıklı kararlar alması gerektiğini göstermektedir. Fakat rüyada başkasına ait olan bir arabanın anahtarını görmek, o kişiye ait olan işler hakkında bir şeyler duyacağını işaret etmektedir. 

Rüyada Beyaz Araba Görmek

Rüyada beyaz araba görmek, arabanın sahibi iseniz işlerinizin yolunda devam edeceğine, araba sizin değilse yeni adım atacağınız işlerin başarılı bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder. Eğer rüyanızda başkasına ait olan beyaz bir araba görüyorsanız eğer araba sağlamsa kişinin işlerinin yolunda olduğuna fakat arabada hasar ya da çizik varsa o kişinin işlerinin yolunda gitmediğini kısa sürede duyacağınızı ifade eder.

Rüyada Araba Çarpması

Rüyada araba çarpması, şuana yapmakta olduğunuz ya da yeni başlayacağınız bir projenin ya da yeni bir adımın çabucak sonlanacağına ve sonuca ulaşamayacağına işarettir. Eğer ki araba çarpması sonucu hasar alınmıyorsa eğer hızla sonlanan bir proje ya da adımın onu etkilemeyeceğine eğer ki kendisinde yara vs görüyorsa bu işin sonundan zararlı çıkacağını gösterir.

Rüyada Araba Kaybetmek

Rüyada araba kaybetmek, üzerinde çalışılan proje ya da herhangi bir iş üzerindeyken müdürlerine ya da etrafındaki insanlara karşı zor durumda kalacağına ve bu durumdan dolayı da canının sıkılacağını ifade eder.

Rüyada Araba Takas Etmek

Rüyada araba takas etmek sıkıntısı olanın sıkıntısından feraha kavuşacağına işaret eder. Rüyada arabayı daha iyi bir model ile takas etmek her zaman için iyi bir iş, iyi bir haber şeklinde iyiye yorumlanır.

Rüyada Araba Satmak

Rüyada araba satmak derdini bir başkasıyla paylaşarak feraha kavuşacağına, rüyada bir arkadaşının arabasını kendisine ya da bir başkasına sattığını görmek ise arkadaşının bir sıkıntısından bahsedeceğine işarettir.

Rüyada Araba Lastiğinin Patlaması

Rüyada araba lastiğinin kendiliğinden patladığını görmek hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkan bir pürüze işaret ederken, arabanın çivi ya da taş sonucu patlaması pürüzlerin varlığına dikkat edilmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Araba Yakmak

Rüyada araba yakmak işin içerisinden çıkmakta zorlandığınız proje ya da sıkıntılı durumlardan çabucak kurtulacağınızı, bir tanıdığınızın araba yaktığını görmek konuyla alakalı onun fikirlerine danışacağınıza işaret eder.

Bu Rüya 1202 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Araba Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

 • .S. (21.11.2018 Saat: 11:16) Bilgileri Gizlidir.
  Rüyamda bir kraliyet ailesi ve 2 çocuğu ve bir sürü hizmetçisiyle otobüste yolculuk yapıyordum. Hatta hizmetçiler bebek prensin kendilerine gelmemesine ağlıyordu. Sonra otobüs kaza geçirdi.(kral kullanıyordu ve kucağında erkek bebeği vardı). En sonunda mutlu bir şekilde bitiyordu. Anlamı ne acaba gördüğüm en saçma rüya.
 • B.C. (21.11.2018 Saat: 11:14) Bilgileri Gizlidir.
  Rüyamda ben güya çekilişe katılmışım ama ne çekilişine katıldığıma bende bilmiyorum ve çekilişi kazanmışım benim de hoşuma gitti kazandığım için sonra araba çekilişine katılmışım ilk kazanamadım sandım ama kazanmışım ve üstelik sevinemedim ama çok şaşırdım kazandığıma nedir acaba
 • M.Y. (26.10.2018 Saat: 13:00) Bilgileri Gizlidir.
  hocam lütfen yorumlayın allah aşkına ya.eğer yorumlarsanız çok mutlu olurum.rüyamda biri sırtıma kalp çizdi, bi otobüste, insanların içinde, ya makas yada bıçakla.hiç acımadı ama elimi sırtıma değdirince parmağım kan olduğunda anladım, sırtımın kanadığını.beyaz bi tşört giydim sonra, onada sırtımdan hafif kan bulaştı.daha sonra sırtım sızlamaya başladı.sırtıma kalp çizenimi yoksa başkasını bilmiyorum,içimden çok sevmeye başladım.rüyamda kalp çizeni tanımıyorum ama beni sevdiğinden çok eminim rüyamda.yorumlarsanız çok çok sevinirim.şimdiden allah razı olsun..
 • S.T. (25.09.2018 Saat: 14:35) Bilgileri Gizlidir.
  İyi günler dün akşam rüyamda bir minibüse binmiştim minibüsü kullanan şöför birisine kızıp minibüsü üstüne sürüyordu ben de bağırdım sonra kimse bağırmıyor diye sustum ama o esnada yere yattım. Ben bağarınca adam arabayı durdurdu. Gerçekten çok garip hissettim.

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...