Rüyada Baba Görmek

Baba Görmek

Rüyada Baba Görmek

Rüyada Baba Görmek, rüyayı gören kişinin çok istediği fakat gerçekleştirme imkânı olmadığı bir dileğinin gerçekleşeceğine işarettir. Rüyasında vefat etmiş babasını gören kişinin ise babasının ondan hayır dua istediği anlamına gelmektedir. Rüyada baba görmenin diğer bir anlamı da istediğiniz bir şeyin diğer bir kişi tarafından sizin için ansızın gerçekleştirilebileceği anlamanı gelmektedir. 

Rüyada Babanın Ağladığını Görmek

Rüyada babanın ağladığını görmek, çok istediği bir dileğin yerine geleceğini ve sevinç göz yaşı geleceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder. 

Rüyada Baba Olduğunu Görmek

Rüyada baba olduğunu görmek kişi büyük bir mevki sahibi olur. Eğer rüyayı gören kişi iş sahibi değilse yakın zamanda değer göreceği bir işe girebilir.

Rüyada Babanın Ölmesi

Rüyada babanın ölmesi, iyi bir mevkide olan işinin sallantıya gireceğini ve dikkatli olması gerektiğine aksi halde işini kaybedebileceğine işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin işinde olan olumsuz durumları düzeltmek adına elinden geleni yapması önemlidir.

Rüyada Üvey Baba Görmek

Rüyada üvey baba görmek, kötü olacak bir durumdan, sinirlerin gerileceğine ve hoşnutsuz durumların yaşanacağı durumların ortaya çıkacağına alamet eder. Bu istenmeyen kişinin ortaya çıkması nedeniyle çok dikkatli olunmalıdır.

Rüyada Babayı Hasta Görmek

Rüyada babayı hasta görmek, gerçek hayatta hasta ise sağlığıyla alakalı çok güzel bir gelişme olacağına, hayırlara işaret etmektedir.

Rüyada Babayı Öpmek

Rüyada babayı öpmek, çekinilen ve de korkulduğu için çoğunlukla mesafeli durulan ve sırf bu durumdan dolayı bir türlü adım atılamayan bir işi, projeyi veya da düşünceyi gerçekleştirmek üzere adım atmak anlamını taşır.

Rüyada babasını öptüğünü gören kişi hiçbir şeyden tam olarak emin olmadan yola çıkmamalıdır. Aynı zamanda bunu gören rüya sahibi en çok istediği fakat her zaman kendisini geri çektiği ve de bir türlü rahatça kendini açamadığı duygusunu ve ya fikrini sözle veya da davranışla dışa vuracaktır.

Rüyada Babaya Sarılmak

Rüyada babaya sarılmak, rüyayı gören kişinin olması için dua ettiği olayın yakın zamanda gerçeklik kazanacağına, sevinçten ötürü bolca gözyaşı dökeceğine ve de sevdikleriyle birlikte kutlama yapacağına delalet eder. İslami açıdan da anne babasına şefkat gösteren ve de saygıda hiçbir zaman kusur etmeyen, hayırlı evlat olunduğunu, işlerini doğru bir şekilde yaptığını işaret eder.

Yaşayan babaya sarılmak

Yaşayan babaya sarılmak, yapılacak ya da girişilecek projelerde babanın ve dedelerinin destek olacağını, rüyayı gören kişinin başına gelen her duruma karşı ailesinin her zaman için arkasında olacağını delalet eder.

Rüyada Babanın Cenazesini Görmek

Rüyada babanın cenazesini görmek, rüyayı gören kişi için hayatında çok farklı bir değişiklik olacaktır. Hayatını tepeden tırnağa değiştirecek bir değişikliğe delalet eder. Ayrıca rüyada babanın cenazesini görmek kendi içinde yaşamakta olduğu ölüm korkusunun bir çeşit dışa vurumudur.

Bu doğrultuda sürekli devam eden ölüm korkusu yaşadığınızı ve de bu korkuyu aşabileceğinize delalet eder. Rüyada babanın cenazesini görmek rüya sahibinin geçmişteki bir konuyu temelli kapatacağına ve kendisine yepyeni bir sayfa oluşturacağına işaret eder.

Rüyada Babanın Bağırması

Rüyada babasının kendisine bağırdığını görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte yapmış olduğu bir tanıklığa ve de bu tanıklığın artık meydana çıkması gerektiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu şekilde geçmişte olumsuz bir şeye tanıklık etmiş ve de bunu unutmaya çalışması fakat bu durumun gün yüzüne çıkması haksız bir olayın örtbas edilmesine sebep olur.

Bu yüzden rüyasında babasının kendisine bağırdığını gören bir kişi vicdanının iç sesini dinleyerek doğruları ortaya çıkartmakla yükümlüdür.

Rüyada Ölmüş Babaya Sarılmak

Rüyada ölmüş babaya sarılmak, aile bireyleri ile birbirlerine çok daha sıkı sarılmaları gerektiği birbirine kenetlenmek gerektiğine işaret etmektedir. 

Rüyada Babadan Para Almak

Rüyada babadan para almak, öncelikle baba görülmesinden kaynaklı daha sonrasında kendisine yardım ettiği düşünüldüğünde babasının kendisine hayrı dokunacak bir durumdan bahsedeceğine işarettir.

Rüyada Baba ile Kavga Etmek

Rüyada baba ile kavga etmek, hayırlı bir rüya gördüğünüze ve babanızdan büyük bir yardım göreceğinize işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi açıdan babası tarafından ferahlayacağı günlerin çok yakın olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Baba Eli Öpmek

Rüyada baba eli öpmek, babasının onaylayacağı bir işe adım atacağı ve bu işten hayırlı sonuçlar alacağı anlamına gelmektedir. Kişi babasına danışarak hareket etmeye özen göstermelidir.

Bu Rüya 916 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Baba Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

  • Emocan (01.09.2018 Saat: 13:10)
    Rüyamda alaca renginde yere kartal indi ve babamda onu tutdu ve ruyada kartalin yere inmesi vefatin yaklastini simgeler diyor beni aydinlatirmisiniz ?
  • Didem kahraman (01.09.2018 Saat: 13:09)
    Köydeyiz babam geliyor hemen gitmemizi söyluyor alelacele eşyaları topluyoruz yanımdaki eşyalari görmuyorum. Sözde Çin'e gidiyoruz müslümanlikla ilgili yani müslumanlığımızı güçlendircekler aslında insanları müslümanlıktan cikarmak ayni zamanda da siyasi olarak ülkeyi çökertmek. Ben inanmıyorum bu olaya. Kuyruk görüyorum upuzun çok uzun bir kuyruk sira var butun muslumanlar siraya girmiş.o kadar sıranın içinde annemi buluyorum anlatıyorum olanları ama dinlemiyo hipnoz olmuş uyanıyor sonra kolkola verip la ilaha illallah ve Allahu ekber diyoruz. Bakiyoruz butun Müslümanlar birleşmiş ayni şeyi söylüyor en önde ben ayni zamanda Rabia ve Bozkurt işaretleri yapıyoruz. Sonrasinda Uyandim

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...