Rüyada Çiçek Görmek

Çiçek Görmek

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek, gerçek hayattaki gibi içimizde güzel duygular uyandırır. Çiçeklerin içimizdeki estetik duyguyu harekete geçirme gibi bir özelliği vardır. Aynı zamanda çiçek oluşumu nasıl ki tohumdan başlayan bir süreçse rüyada görülen çiçek de bu şekilde tohumdan, çekirdekten oluşacak bir duyguyu, farkedilecek bir yeteneği müjdeleyebilir. Çiçeklerin bunun yanı sıra narinlik ve kırılganlık anlamını da taşımaktadır.

Rüyada Çiçek Buketi Görmek

Rüyada çiçek buketi görmek, ise bu farkındalığımızdan kaynaklanan bir eylemimizden ötürü ödüllendirileceğimiz anlamına gelir.

Rüyada Çiçek Görmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik anlamına bakacak olursak rüyada çiçek görmek, çocukluğa dair ve kadınsı özelliklere dair şeylere işaret eder. Bu alanlara ilişkin duygular çiçekler aracılığıyla rüyalarımıza girer.

Rüyada Çiçek Görmek Geleneksel Yorumu

Geleneksel olan yorumdaki gibi tomurcuk, sahip olduğumuz potansiyeli simgeler. Rüyamızda açılan, gelişmiş bir çiçekse eğer bu da bu içimizde bulundurduğumuz potansiyeli en iyi şekilde kullanıp, onu en iyi şekilde yönlendirdiğimiz anlamına gelir.

Geleneksel anlamda görülen her çiçeğin farklı bir mesajı vardır. Şimdi sizinle bu mesajları paylaşalım:

Rüyada Kardelen Görmek

Kardelen, sorunlarını doğru olduğunu düşündüğün kişilere açmaktan çekinme, ona güven.

Rüyada Ihlamur Görmek

Ihlamur, kadın zarafetine işaret eder.

Rüyada Hanımeli Görmek

Hanımeli, evdeki tartışmalar canını sıkabilir.

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek, aşk yakınında demektir. Evliliğe dair ciddi adımlar atılabilir. Gülün psikolojik anlamı ise mükemmelliktir. Hayatın güzelliğini ve gizemini anlatır. Aynı zamanda yaşam döngüsünün ve bu döngünün içindeki büyüme ve bozulmayı sembolize eder.

Rüyada Karanfil Görmek

Karanfiltutku dolu bir aşk ilişkisi seni bekliyor ya da yaşıyorsun.

Rüyada Nergis Çiçeği Görmek

Nergis, gölgeyle gerçeği birbirinden ayır.

Rüyada Menekşe Görmek

Menekşe, kendinden yaşça küçük biriyle bir ilişkin olabilir.

Rüyada Düğün Çiçeği Görmek

Düğünçiçeği, kariyer anlamında başarıya ulaşacaksın.

Rüyada Şakayık Görmek

Şakayık, üzgün olmanın sebebi kendini her konuda engelliyor olman olabilir, biraz rahatlamaya bak.

Rüyada Yonca Görmek

Yonca, bir arkadaşın senden yardım isteyebilir özellikle maddi konuda.

Rüyada Papatya Görmek

Papatya, Saflık ve temizliktir. Bugünün önemine işaret eder. Bir çeşit psikolojik uyanma yaşayacağınızın habercisi olabilir.

Rüyada Çelenk Görmek

Rüyada çelenk görmek, bağlamakla ilgili olan sembollerle aynı anlamı taşır. Bu rüyanızda gördüğünüz kişiye de bağlı özel olarak yorumlandığında bozulmayacak bir bağ da olabilir, zorunlu olarak bağlanılmış bir ilişkideki kurban rolünü de sembolize edebilir.

Böyle bir ilişki içinde olduğunuz kişiyle ilgili çelenkli bir rüya gördüyseniz beyninizin size verdiği mesajı hafife almayın. Çelenk aynı zamanda ölümü de çağrıştırır. Fakat bu ölüm illa bedensel olmak zorunda değildir. Kendi içinizde bir yanı öldürüp yeniden başka türlü doğurabilirsiniz bu şekliyle de değişim olarak yorumlanır. Rüyanın kendi iç dinamiklerine bağlıdır.

Rüyada Çiçek Demeti Görmek

Rüyada çiçek demeti görmek, yeteneklerimizin ve becerilerimizin çok sayıda olduğuna ve bunların farkında olduğumuza işaret eder. Bunların farkında olmamız başkalarının da fark etmesini istiyor olmamız rüyada kendini çiçek buketi şeklinde açığa çıkarır. Hoşlanılan birine verilen çiçek buketi ya da hoşlanılan birinden alınan çiçek buketi bu bağlamda yorumlanabilir.

Bu Rüya 1258 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Çiçek Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

  • A. (29.11.2018 Saat: 11:59) Bilgileri Gizlidir.
    Rüyamda kuzenim ablama saksıda yaprak seklinde çiçek hediye etti ben o saksiyı aldım ve sulama ya başladım . Ben şuladikca yapraklar büyüdü 3 ya da 4 köklü bir çiçekti yapraklar yesilimsi turuncu renk karisimindaydi. Bu rüyayı 2 gün önce sabaha doğru gördüm.. uyudum sonra tekrar rüya gordum üniversitede doçent olan bir hoca bana saksida çiçek hediye etti çiçeğin rengini hatirlamiyorum. Ama saksinin dibi taşlı toprak ve suluydu. Umarım rüya mı yorumlarsiniz. Teşekkürler.

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...