Rüyada Dağ Görmek

Dağ Görmek

Rüyada Dağ Görmek

Rüyada dağ görmek, adı sanı çok yüce, gösterişli ve herkes tarafından bilinen, isteğini yerine getiren kararlı ve sabırlı bir müdüre ya da siyaset insanına, bir çocuk ya da esnafa işarettir. Rüyada dağ görmek aşacağınız uzun ve engebeli yolların olacağını göstermektedir. Hayatınızda istikrarlı ve dirençli olmanız problemlerin hepsine göğüs gerebileceğiniz anlamına gelmektedir. Dağ zirvedir ve görmek hayıra yorulmalıdır.

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyada dağa tırmanmak, çoğu yorumcuya göre hayra yorulur. Bir dağa durmaksızın tırmandığını gören kişi, çok emek verdiği ve kendi tırnaklarıyla kazıyarak istediği o şeyi hak edeceğine ve kendisi için hayırla sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Taş Görmek

Rüyada taş görmek, görülen taşın renk ve boyutuna göre değişmektedir. Açık renk taşlar şifaya koyu renk taşlar ise nazara işaret etmektedir.

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyada dağa tırmanmak, çok istediği ve bu konuda doğru bir çaba sarf ettiğiniz bir konu ya da durumun istediğiniz şekilde sorunsuz bir şekilde ilerleyeceğine aynı yolda devam etmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Dağ Yolu Görmek

Rüyada dağ yolu görmek, gördüğü bu yol düzgün bir yol ise, maksat ve arzusuna doğru yoldan sahip olur.  Bazı yorumcular ise, kendisine görünen bu yolu başarı yolu olarak yorumlamaktadır.

Rüyada Dağ Uçurumu Görmek

Rüyada dağ uçurumu görmek, alacağınız kararın hangi konu hakkında olursa olsun sizin için hayırla sonuçlanmayacağına, adım atmadan evvel iyice düşünmeniz ve etrafınıza danışmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Dağın Büyüdüğünü Görmek

Rüyada dağın büyüdüğünü görmek, bir kimseden büyük bir yardım göreceğinize ya da nüfuslu biriyle tanışacağınıza delalet eder.

Rüyada Dağda Kar Görmek

Rüyada dağda kar görmek, vereceğiniz ya da alacağınız haberin biraz daha zamanı olduğuna fakat temiz haberler alacağınıza sabretmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada Dağ Yamacı Görmek

Rüyada dağ yamacı görmek, karar verme aşamasında olduğunuza delalet etmektedir.

Rüyada Dağdan Düşmek

Rüyada dağdan düştüğünü gören kişinin hata ve günahı ortaya çıkarak kendisine çok büyük zarar getirir. Dağdan düşerek ayağının burktuğunu ya da yaralandığını gören kimse bir başkanın gözünde düşer ya da malına ciddi boyutlarda zarar gelir.

Bu Rüya 480 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Dağ Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...