Rüyada Domuz Görmek

Domuz Görmek

Rüyada Domuz Görmek

Rüyada Domuz Görmek, haram ya da yasak olan bir duruma işaret eder. Rüyada domuz gören kişinin çok yakınında bir düşmanı vardır. Rüyada domuz görmek, bu domuz vahşi ise zengin ve mevki sahibi bir kişinin kendisinden yarar görülemeyeceğine aksine etrafında duranlara zararı dokunacağına işaret eder. Ayrıca rüyanızda domuz görme bazı kişilere manevi değer yüklediğiniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Domuz Eti Yemek

Rüyada Domuz Eti Yemek, haram lokma ya da haram konuşmak anlamına gelmektedir. Bir kimse domuz eti yendiği bir ortam ya da sofra görüyorsa eğer orada haram konuların ya da işlerin yapıldığına ve oradaki insanların da bu duruma şahitlik yapacağına delalettir. Rüyasında kendisinin domuz eti yediğini gören kimse yakın zamanda yanlış bir durum ya da davranışta bulunduğundan dolayı vicdanının sıkıntıya düştüğüne işarettir.

Rüyada Domuz Eti Görmek

Rüyada Domuz Eti Görmek, rüyanın hayırlı olmadığına, rüya sahibinin hayatında yakın zaman içerisinde kötü olayların cereyan edeceğine ve bundan etrafındaki eşinin ve dostunun etkileneceğine işaret eder.

Rüyada Domuz Pisliği Görmek

Rüyada Domuz Pisliği Görmek, hayatınızdaki işlerin sarpa saracağına ve sıkıntılı günler göreceğinize işaret eder. Böyle bir rüya hayırlı olarak yorumlanamamaktadır.

Rüyada Domuz Yavrusu Görmek

Rüyada Domuz Yavrusu Görmek, kötü yetiştirilen ve hayırsız olacak bir çocuğa işarettir. Etrafında böyle bir çocuk yetiştiren varsa çocuğun eğitimine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Domuz Çiftliği Görmek

Rüyada Domuz Çiftliği Görmek, bir araya gelmiş kötü niyetli, çıkarcı insanların yer aldığı bir ortama yakın zamanda girebileceğinize ve bu durumdan rahatsız olacağınıza delalet eder.

Rüyada Vahşi Yaban Domuzu Görmek

Rüyada Vahşi Yaban Domuzu Görmek, güç sahibi kötü bir kimsenin hayatınızın içerisine girmeye çalıştığına ve dikkatli olmanız gerektiğine delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişi yüksek mevkide ve karanlık kişilere karşı dikkatli olmalıdır.

Rüyada Temiz Domuz Görmek

Rüyada Temiz Domuz Görmek, hayır gibi görünen bir kişi ya da işin aslında öyle olmadığına kanmamak gerektiğine delalet etmektedir.

Rüyada Ölü Domuz Görmek

Rüyada Ölü Domuz Görmek, kötü bir olayın size bulaşmadan uzaklaştığına ve size artık zarar veremeyeceğine işaret eder.

Bu Rüya 542 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Domuz Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

  • E. (14.07.2018 Saat: 15:17) Bilgileri Gizlidir.
    Ruyamda bosluk biryerdeyim bir sey gormuyorum. Önume bir cerceve cevirildi icinde bir erkegin resmi. Gulumsuyordu resimde kafasinda yesil sapkasi vardi. Gökten bir ses “ Bu senin nasibin” bu senin nasibin “ diye bagriyordu...

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...