Rüyada Evlilik Görmek

Evlilik Görmek

Rüyada Evlilik Görmek

Rüyada Evlilik Görmek, ya da düğün görmek rüyayı gören kişinin içsel bütünlüğünü sağlayabilmesi için barıştırması gereken, bir araya getirmesi gereken iki yanının olduğunu gösterir. Örneğin fazla duygusal olan biri mantıklı yanını da keşfedip onu kullanmalı tam tersi de olabilir pratik tarafı ağır basan biri sezgisel yanını da beslemeli tam tersi de olabilir. Evlenmek ile ilgili enerjinizi daima yüksek tutmalısınız

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada kendini gelinlikle görmek, kişinin ilişkilere ve düğüne bakışını ifade eder. Gelinlik giydiğini gören kişi bunlarla alakalı duygularını, beklentilerini ve ümitlerini ortaya çıkarmaya, görünür kılmaya, anlamlandırmaya çalıştığını ifade eder. Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek, Rüyacının, genellikle gelinliği giyen kişi karşısında veya bazı zamanlarda da başka bir kişinin karşısında, kendisini sönük ve ikinci planda kalmış olarak algıladığını gösterir. Rüyada sizden başka kişilerin evlendiğini gördüysenizhayatınızda, aralarındaki ilişkinin henüz açığa çıkmadığını, saklandığını düşündüğünüz bir çift olabilir demektir.

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek, rüyada evlilik görmek insanoğlunun sürekli olarak kendisini gösteren “tamamlanmışlık” hissine ve ihtiyacına işaret ettiğini söyleyebiliriz. Rüyanızda gördüğünüz eş adayı size, hayatınızda olmasını istediğiniz, sizi ruhen tamamlayacağını düşündüğünüz diğer ruhla alakalı bilgi verir. Rüyanızda, gerçek hayatla çok alakasız biriyle evlenmiş olabilirsiniz işte burada o kişinin karakteristik ve sosyal özelliklerine eğilip bu özellikler ışığında beynimizin biri tamamlayacak olan diğer insanın taşıması gereken özellikler hakkında bize verdiği ipuçlarını yorumlayabiliriz.

İnsanın tamamlanma süreci içindeki eril ve dişil yanların birleşmesi, birbirleriyle barış ve uyum içerisinde yaşaması sonrasında gerçekleşir. Evlilik rüyaları bu sürecin başladığına, başlayacağına ya da buna niyet ettiğinize işaret eder.

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek, ille düğün ya da gelinlik kostümüyle gerçekleşecek bir durum değildir. Düğün olmaksızın ya da gelinlik giymeksizin kendinizi kendinizi gelin olmuş olarak görebilirsiniz. Bu da bir ilişkiye duyulan ihtiyaçtan ileriye gelir. O sırada bağımsızlığınızı bir ilişkiye değişmek istemiyor ve içinizde bunun savaşını veriyor olabilirsiniz. Bu haliyle rüyalarınıza yansıyacaktır. Bu iki duygunun uzlaşımı olarak yorumlayabiliriz. Bir erkeğin rüyasında gelin görmesi, o kişinin içindeki dişil yanı keşfetmesi, masum yanına eğilmesi ve o yönünü beslemesi gerektiği anlamındadır.

Rüyada Damat Görmek

Rüyada damat görmek, genelde ilk anlamıyla evlenme isteği kendine uygun bir eş bulma isteğiyle ilişkilidir. Ayrıca zaman zaman kişinin eril yanıyla ilgili de ipuçları verebilir. Örneğin kişinin romantik, sahiplenen, sevgi gösteren yanını ortaya çıkarması, sorumluluk alma isteği ve kontrolü eline alma isteğinin derecesiyle ilişkilendirilebilir. Rüyada gelin görmek bir ilişkiye olan ihtiyacın duygusal tarafını temsil ederken, damat görmek bu ihtiyacın daha zihni boyutta olduğunu gösterir

Bu Rüya 996 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Evlilik Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

  • A.B. (25.09.2018 Saat: 14:40) Bilgileri Gizlidir.
    Arkadaşımın nişanlandığını gördüm. Pasta kesiliyordu. Düğünde bulunan yabancı kişileri hiç tanımıyordum. Çiftler evlendikten sonra hemen boşanıyordu. Bunların bir de çocukları var.
  • Hilal bngl (01.09.2018 Saat: 13:06)
    Hayırlı günler bu gece rüyamda evli olan bir arkadaşımı gelin olarak aldığımızı ve aile sinin bize baş sağlığına geleceğini anneme söylüyor ve ben bu rüyayı rüyamda bir arkadaşıma anlatıyorum

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...