Rüyada Hamilelik Görmek

Hamilelik Görmek

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada Hamilelik Görmek, uzun süren bir bekleme sürecine ya da bu sürecin, işin tamamlanmasına işaret eder. Bu bekleme süreci kendi içselliğimizle ilgili de olabilir. Uzun zamandır açığa çıkarmaya çalıştığımız bir potansiyelimizi açığa çıkaracak ya da kişiliğimizin gelişmesini istediğimiz yanını geliştirecek olabiliriz. Ayrıca rüyada hamilelik görmek genellikle bir işin tamamlanma sürecine girmesi anlamına gelir.

Kişinin Kendini Hamile Görmesi

Kişinin kendini hamile görmesi, başkasını hamile görmesinden daha düşük olasılıktır. Başkasının hamile olduğunu görmek, geleneksel olarak gerçekten çevreden birinin hamilelik habercisi olabilir. Fakat bilinçaltımızda başkasını hamile görmenin yattığı sebebe bakacak olursak, bu , kişiliğinizin bir yanını gelişirken ya da yeni yetenekleriniz ortaya çıkarken süreci izlemektedir. Bu süreçte tamamen bilinçli olup, değişen dönüşen şeylerin farkında olmayabileceğiniz anlamına gelir.

Eğer kadınsanız ve bir erkeği hamile görüyorsanız bu sorumluluğunuzu bir erkeğin üstlendiğine, o erkeğin sizin sorumluluğunuzu üstlenmesini istediğinize işaret eder.

Genel olarak hamilelik bir kuluçka dönemidir ve sonunda bir doğum vardır. Spritüel anlamda bu ruhsal açıdan yeniden doğuşunuzu, bu süreçte sabırlı olmanız gerektiğini ve bu doğumun gerçekleşmesi için doğal süreci bekleyip kendinizi bu sürece bırakmayı temsil eder.

Rüyada Doğum Görmek

Rüyada doğum görmek, hayatımızın bazı alanlarında gerçekleşecek yeniliklere işaret eder. Yeni bir iş, açığa çıkaracağınız yeni bir yetenek, takınacağınız yeni bir tutum, çoğunlukla hayatınızda izleyeceğiniz yeni bir yol demektir. Rüyanıza yansıyan bir canlının içinden başka bir canlının çıkması eylemi psikolojik olarak kendinizi yeniden oluşturacağınız, barışmadığınız bir yönünüzle barışacağınız, bu zamana kadar içinizde sakladığınız potansiyeli açığa çıkaracağınız anlamına gelir. Kendi varlığınızla uzlaşmanızı simgeler.
 
Aynı zamanda ilgilenme, sevme, doğurma gibi dürtüleriniz kendini rüyada doğum görmek olarak da açığa çıkarabilir. Hem ruhsal hem fiziksel olarak yorumlanabilir bu ihtiyaçlar. Bu yüzden rüyanın tamamındaki dinamikleri dikkate alarak yorumlamak gerekir. 

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek, Rüyada düşük yapan eğer sizseniz bu kendinizden olan birşeyi kaybettiğinizi hissettiğinizi ya da gerçekten kaybettiğinizi gösterir. Bu bir iş, bir proje, bir insan ya da kendimizden bir parça olabilir. Ve bu duruma alışmak için zamana ihtiyacınız olduğunu gösterir. 

Eğer yaşantınızda gerçekten başınıza böyle bir şey gelmişse ve rüyanızda da düşük yaptığınızı görüyorsanız bu bilinçaltınızın size bu olaydan dolayı kendinize yas tutmak için yeterli zamanı ayırmadığınızı söylemeke çalışması olabilir. Aynı zamanda düşün görmek, erken ölüme ve içinizde varolan erken ölüm korkusuna da işaret eder.

Rüyada Başkasının Düşük Yaptığını Görmek

Rüyada başkasının düşük yaptığını görmek, birşeylerin doğru olmadığının, yolunda gitmediğinin farkına varmanız anlamına gelir.Her zaman dediğimiz gibi tüm bu ipuçlarıyla birlikte rüyayı bir bütün olarak ele almak gerekir.

Rüyada Kürtaj Görmek

Rüyada kürtaj olduğunuzu görmek, nasıl ki doğumda kendinizi yeniden yapmanız gibi bir anlama işaret ediyorduysa, kürtaj da ruhsal bir gerilemeye işaret eder. Hayatımızda artık işimize yaramayan, bizi yoran, hayatımızda gereğinden fazla yer kaplayan şeylerden kurtulmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bu aşamada hayattan ne beklediğinize ve hayata dair üstlendiğiniz şeyleri bir kere daha gözden geçirmekte fayda var.

Çünkü kürtaj bizim için sorun olan bir hissin, duygunun, inancın ya da kavramın reddedilme ihtiyacı olarak yorumlanabilir ve hayatımızda aldığımız riskler ve verdiğimiz emekler işe yaramamış olabilir haliyle kendimizi başa dönmüş bulabiliriz. Bu sebeplerden ötürü kürtaj bize önceden edinilen bir bir anlayışa artık son vermemiz gerektiğini gösterir.

Bu Rüya 343 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Hamilelik Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...