Rüyada İlişkiye Girmek

İlişkiye Girmek

Rüyada İlişkiye Girmek

Rüyada İlişkiye Girmek; birisine duyulan cinsellik o kişiyle birleşmeye dair duyulan isteğin göstergesi olan ilkel bir dürtünün ifadesidir. Biz insanlar olarak hep kayıp yarımımızı ararız. Cinsellik temalı görülen rüyada gördüğümüz kişi çoğu zaman, yarımımız olmaya en uygun olduğunu düşündüğümüz kişi olur. Her birimiz egomuzun bir parçası olmayan, bize ait olmayan bir insanla birleşme arzusu içine gireriz.

Bu rüyalarda sahip olduğumuz duygulara dikkat çekmeye çalışır ve bize ihtiyaçlarımızı anlamamıza yönelik yardımda bulunur.

Rüyada Cinsel İlişki

Rüyada cinsel ilişki, rüyada seviştiğinizi görüyorsanız bu o kişiye karşı yoğun bir iletişim kurma isteğiniz ya da ihtiyacınız olduğunu gösterir.  Rüyadaki cinsel ilişki tamamlanmazsa, yarım kalırsa bu iletişim için,  sizin de farkında olmadığınız bazı engeller var demektir.
 
Eğer rüyada cinsel ilişkiye girilen kimseyi tanımıyorsanız ya da silüet şeklinde gördüyseniz bu rüya, karakterinizin bu zamana kadar bütünleşemediğiniz bir yanıyla bütünleşmeye başladığınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Seks Görmek

Rüyada seks görmek, rüyalar kişinin cinselliğine dair olan çeşitliliği ortaya çıkarır. Eğer rüyayı gören kişi kendi cinselliğini reddeder, doğasıyla barışamaz ve bununla birlikte de yaşam enerjisini kabullenmekte başarısız olursa olumsuz yanlar rüyada ortaya çıkacaktır.

Bu durum gündelik hayatımızda fazla mantığa bürüme ya da dramatize etme mekanizmalarını çok kullanmamızı dengelemeye yönelik bir çabadır. İnsanlarla temasa geçmeye gerek olduğunu ve bunun için gerekli olan yardımı almanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Boşaldığını Görmek

Rüyada boşaldığını görmek, rüyayı gören kişinin sekse ve cinselliğe karşı tutumu hakkında ipucu verir. Eğer rüyacı başka birisine karşı duyduğu cinsel arzulardan ötürü içsel çatışmalar yaşıyorsa  bu çatışma rüya boyutunda boşalma ile çözülmeye, rahatlatılmaya çalışılır beyin tarafından.

Rüyada Mastürbasyon Yapmak

Rüyada mastürbasyon yapmak, rüyadaki mastürbasyonun anlamı rahatlama ihtiyacı anlamını gösterir.

Rüyada Ensest İlişki Görmek

Rüyada Ensest İlişki Görmek, Rüyacının ailesiyle ve kendisiyle olan ilişkisini kontrol altında tutma isteği şeklinde açıklanır. Eğer çocuk ya da birey ailevi durumlarla alakalı duygu ve düşüncelerini ifade etmede kısıtlanıyorsa, buna izin verilmiyorsa da rüyada ensest görülebilir. Çocuğunuz böyle bir rüyayla size gelirse ona aileyle alakalı konularda söz sahibi olabileceğini hissettirmenizde fayda var.

Daha psikanalitik yorumuna bakacak olursan şöyle denilebilir; cinsellik kişinin kendilik algısıyla çok yakın şeylerdir. Rüyada görülen ensest de kendimizle ilgili duygularımızı açığa vurma çabasıdır. Ensesti gördüğümüz kişinin bizi algıladığı bize en çok yansıttığı ama bize uzak olduğunu düşündüğümüz yanımızla bir bağ kurmaya çalışıyor olabiliriz demektir.  

Bu Rüya 8458 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada İlişkiye Girmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

  • B.Y. (09.11.2018 Saat: 12:54) Bilgileri Gizlidir.
    Rüyamda erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye giriyordum bunun anlamı nedir?
  • .U. (26.10.2018 Saat: 12:56) Bilgileri Gizlidir.
    Bu gün bir rüya gördüm ruyamda bir kiz arkadaşım beni öldurmek istiyordu hemde çok sevdigim birisiydi galiba yüzünü değiştiriyodu onu tanimamam için .arkamdan beni yakalayip öldürmek için koşuyordu bende ondan kurtulmaya çalişiyordum tabi bi özelligim olan rüyada kendimi idare edebiliyodum bu yuzden ruya oldugunu biliyordum kiz beni bi köşeye sıkıştırdi elindeki demirle tam kafama vurucakken durdu neden vurmadin diye sordum kalbin güzel senin dedi hadi şimdi kalbinle konuş dedi ve ruya bitti

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...

Rüyada İlişkiye Girmek İle İlgili Etiketler