Rüyada Kedi Görmek

Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Ruyada Kedi Görmek, genellikle insandaki dişil yanla ilgilidir. Özellikle kadınların kedilerle benzerlikleri tensel mevzularla ilgilidir. Kediler nasil ki hem kendilerini sevdiren, uysal canlılarken aynı zamanda hem de çok vahşi, yırtıcı olabiliyorsa kadınlar için de böyle bir durumun olduğu kanısı yaygındır. Bir kadın genelde kendi iç dünyasında kendini bu şekilde tanımlar ve içsel özelliklerini dışa vurması anlamına gelmektedir.

Ruyada kedi görmek, sizin kendinizde hissettiginiz bu ikilik durumuyla ya da bu ikiliği gördüğünüz bir kadınla alakali olabilir. Örneğin hem bir yaniyla umursamaz hem de diğer yanıyla yardimsever oluşunu dusundugunuz birine işaret ediyor olabilir. Ya da rüyanın seyrine göre bu siz de olabilirsiniz. Eğer karsinizda iyi yüzünü gösteren bir kedi varsa bu sizi ferahlatabilir ama karsinizda yirtici bir kedi varsa bu hayatinizdaki o, bahsettigimiz insana ya da kendi içinizdeki ehlileştiremediğiniz yanınızla sıkıntı yaşayacağınızı gösterir.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, ısırması vb. gibi şeyler görmek bu daha kötüdür, daha başına buyruk, daha laf dinlemeyen yanınızı öncelikle farketmeniz, farkettikten sonra kabullenmeniz, kabullendilten sonra da onu kendinize en uygun şekilde hizaya getirmeniz gerektiğini gösterir. Çünkü bu duyguları ne kadar halı altına supürürseniz o kadar yıpratıcı şekilde tekrardan karşınıza çıkacaklardır.

Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek

Rüyada kedi sevdiğinizi görmek, kendinizin dişil yönlerini kabullenip, kedinizi olduğunuz gibi sevmeyi öğrendiginize işaret eder. Yine rüyanın seyrime göre ayni zamanda rüyada kedi sevmek, bir kadinla aradaki husumeti bitirmis olmayi, bunu dilemeyi, bunun için adım atmış olmayı simgeleyebilir.

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek,-ki genelde bu kediyi kişinin kendisinin öldürmesi şeklinde gorulen bir rüyadir. Yaşadiğınız bazı travmatik olaylar dolayısıyla yaşadığınız dişil yanlarinizla kavga bile etmeyi biraktiginizi ve tamamen iyisinden de kotusunden de vazgectiginizi gosterir. Eğer kediyi başkasi oldürmüş ve onu orda birakmissa yasadiginiz bu kayiptan muhtemelen bilincdisinizda baskasini sorumlu tutuyorsunuz. Eğer kendiniz kediyi öldürüyorsanız bu, bahsettigimiz dişil yanlardaki kayıptan kendinizi sorumlu tuttuğunuzu gösterir.

Rüyada Kediye Dönüşmek

Ruyada kediye dönüşmek, kendimizle alakalıdır. Özellikle dönüştükten sonra kedinin tavrını gözlemlemek yorumlamak acisindan kolaylık sağlayıcı olacaktır. Çünkü bu rüyalar bize aslında bilinç duzeyinde elestirmedigimiz ama dişil yanlarıyla ilgili rahatsiz olduğumuz yanları gösteriyor olabilir. Ya da tam tersi şekilde memnun kaldığımız ve altini çizmemiz gereken özellikleri de vurguluyor olabilir. Rüyanın tamamlayıcı ögeleriyle birlikte düşünülmelidir.

Rüyada Kara Kedi Görmek

Ruyada kara kedi görmek, geleneksel tabirle uğursuzluğa, sanssizlığa ve ağız tatsızlığına yorulsa da henüz kara kedinin böyle birşeyi simgeledigini doğrulayan seyler yaşanmamistir. Kara kedileri de sevelim..

Bu Rüya 600 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Kedi Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

  • G.. (10.01.2019 Saat: 01:23) Bilgileri Gizlidir.
    Gunduz gordugum bir ruyada evde pencerede kocaman koyu gri renkli cirkin bir kedi duruyordu ve gozlerini dikmiş baba bakiyordu kediyi iki elimle alıp evin kapisindan apartmana attim ve kapiyi geri gelmesin diye hizlica kapadim sonra korkarak uyandim
  • M.Y. (24.11.2018 Saat: 16:57) Bilgileri Gizlidir.
    Ben keDidem çok korkarım ama rüyamda 3 kedi vardı 1 kedi çok tatlı birşeyi diğer ikisi çok garip yani tuhaf birşeyidi sonra onların ikisinden birini büyük yani tatlı olan kedi 1 kediyi yiyecekleri elinden aldım aslında o 2 kedi fareymiş
  • S.V. (26.10.2018 Saat: 12:57) Bilgileri Gizlidir.
    Selamunaleyküm Hayatımda hiç böyle bi rüya görmedim çok değişik ve garip bu yüzden desteklerinizi rica ediyorum. Önce bir çoban köpeği başka bir çoban köpeğini kapıp kaçırıyor ve onu yiyor bunuda bize faydası olsun diye yapıyormuş Bu köpeği aramaya çıkıyoruz yanımda biri daha var hatırlamıyorum kim olduğunu köpeği ararken ablamın yeni taşındığı eve gidiyoruz ev güzel mutfağı beğenmiyorum birde musluk bozuk su kaçırıyor tekrar köpeği arıyoruz köpeğin asıl sahibiyle karşılaşıyoruz aramızda tartışıp bi itiş kakış oluyor aramızda çit var. Tekrar arıyoruz piknik alanı gibi biryerde eski sevdiğim kızı görüyorum uzun hava tarzı şarkı çalıyor müzikden hoşlanmıyoruz ve kulaklarımızı kapatıyoruz hoşlanmayıp hem ordan ayrılmakta istemeyip şarkı bitene kadar bi bahane geri dönmek için ayrılıyorum yolda temiz ve içilebilir su bulmakta zorlanan insanlar görüyorum. Tekrar köpeği arıyoruz. Dere benzeri bi suda ilerliyoruz biz ilerledikçe suda sadece dalgalarıyla yılan vb hayvanlar kaçışıyor suyun kenarından bir evin bahçe duvarına atlıyorum orda bir kutu buluyor kutuyu kırıp içinde günlük gibi yazılmış notları okuyorum. Bu rüyayı yorabilirmişsiniz.

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...