Rüyada Orman Görmek

Orman Görmek

Rüyada Orman Görmek

Rüyada orman görmek, ya da ağaçlardan oluşan bir topluluk görmek kadın dünyasına girmeye işaret eder. Bu –eğer erkekseniz- birinin hayatına girmekten çok birinin ruhani dünyasına yapacağınız seyahati simgeler. Eğer kadınsanız ve orman görüyorsanız bu duygusal yanınızla uzlaşmak, kendi doğanızda bulunan ne varsa onları kucaklamak ve manevi dünyanızdaki gizleri anlamak için verilecek emeğe işaret eder.

Rüyada Orman Görmek Geleneksel Yorumu

Çünkü geleneksel yorumlarda, kadın ve toprak(doğa ana) arasındaki ilişki göz önüne alınarak toprağın zenginliği olan ormanın her zaman bir dişi maneviyatını simgelediği yer alır.

Rüyada Orman Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada orman görmenin daha psikolojik bir yorumuna gelirsek; genellikle orman bir imge olarak tezahür eder. Bu imge içinde bulunulan karanlık, bir şeyler anlatmaya çalışan, içinde bir takım sırların bulunduğu, büyülü zaman zaman da karanlık bir orman olarak rüyalarımızda kendini varder. İşte tam da bu imge aslında bilincimizin derinliklerindeki ‘eşikten geçme’ olayını sembolize eder.

Eğer daha önce hiç yaşamadığınız bir olay, hiç karşılaşmadığınız bir acı, deneyimlemediğiniz bir deneyim yaşıyor iseniz ve bütün bunların sizi şu an olduğunuzdan daha farklı biri yapacağına içten içte inanıyorsanız rüyanızda orman görmeniz kaçınılmazdır. Rüyanızda böyle bir orman gördüyseniz eğer, aklınız ve ruhunuz etrafında neler olup bittiğini anlamaya, anlamlandırmaya ve bununla ilgili yeni şemalar açmaya çalışıyor demektir.

Rüyada Ormanda Kaybolduğunu Görmek

Rüyada ormanda kaybolduğunu görmek ise çıkacağınız bu anlama ve anlamlandırma yolculuğunda biraz karmaşık bir süreç yaşayacağınızı gösterir. Bu karışıklık her şekilde tezahür edebilir.  Duygusal, zihinsel, fiziksel belirtilerle bunu hayatınızda hissedebilirsiniz. Bu sürçte net karalar almakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızla alakalı verilecek net kararlar hakkında etraflıca düşünmenizi tavsiye ederiz.

Rüyada Ormanın Yangını Görmek

Rüyada orman yangını görmek, bütün bu eşikten atlama sürecinde kontrol dışında gelişecek şeylerin habercisi olabilir. Eğer yangına müdahale ediliyorsa kimin ettiği ve ne şekilde ettiği sizin için rüyadan gelen önemli bir mesajdır. 

Bu Rüya 1099 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Orman Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

  • G.M. (01.09.2018 Saat: 12:36) Bilgileri Gizlidir.
    Bir ormanın içindeyim, kucağımda insan değil ama hayvanda değil birşey var ve onu iyileştirmem gerekiyor. Onu iyileştirmem içinde ormanın içindeki 7 kapıdan geçmem lazımmış biri daha eşlik ediyo yol gösteriyor bana kimi kapı dikenli kimi kapıda beyaz at var. 6 kapıyı geçip 7. Kapıya geldiğimde duruyorum cünkü 2 kapı cıkıyor birisi onceden girdiğim bir kapı diğeride asıl 7. Olan kapı. Sanki rüyamı izliyormus gibi kendime bi tanesinden geçtiğimi diğer kapının 7. Kapı oldugunu söylüyorum... Tam adım atıyorum ve uyanıyorum...

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...