Rüyada Telefon Görmek

Telefon Görmek

Rüyada Telefon Görmek

Her nasıl ki gündelik hayatımızda telefon iletişime ilişkin bire nesneyse , rüyamızda da aynı şekilde bize iletişimle ilgili ipuçları verir. İnsanlarla iletişime geçmeyi simgeler. Örneğin; eğer telefona erişmekte güçlük çekiyorsanız, ya da arama yapmakta zorlanıyorsanız bu, iletişim problemleri ve diğer insanlar ile anlaşamama problemi yaşadığınızı gösterebilir.

Rüyada telefon görmek, hayatımız için gerekli olduğunu düşündüğümüz bilgi ve düşünceleri gerekli kişilerden almayı istediğimizi gösterir. Eğer iç rahatlatıcı bir konuşma yapıyorsak bu gerekli gördüğümüz bilgilerin gerçekten bizim hayatımız için faydalı olacağını söyleyebiliriz.

Rüyada İletişim Problemini Çözme

Tüm bu iletişim süreci sizin dışınızda biriyle kuruluyor olabileceği gibi kendi kişiliğinizin iletişime geçmeyi ihmal ettiğiniz ya da farkında olmadığınız yanı da olabilir. Bazen bastırılan yanlarımız kendini rüyalarda bu şekilde açığa vururlar. O yüzden aranmanız ya da arıyor olmanız, kötü şeyler duymanız/söylemeniz ya da iyi şeyler duymanız/söylemeniz  bu hususta önemli bir detay.

Rüyada Telefonla Arama Yapmak

Bir telefon numarasını arıyorsak ileriye dönük düşüncelerimizi toparlamakta güçlük çekiyor olabiliriz. Bunun için belki biraz kendimizle kalıp, içimize dönmeye bunun da yetmediği yerde profesyonel bir destek almaya çalışabiliriz.

Rüyada Telefon Ekranının Kırılması

Rüyada telefonun ekranının kırılması ya da telefonun bozulması telefonla konuştuğunuz kişi ile iletişimde bir kopukluk yaşayabileceğinizi gösterir. Rüyanız size, eğer kendinizi ifade etmekte güçlük yaşadığınız bir dönemdeyseniz, bu tarz iletişim kopukluklarından, yanlış anlaşılmalardan korunmaya dikkat etmeniz gerektiğinin mesajını veriyor olabilir.

Rüyada Telefonu Elinden Düşürmek

Rüyada telefonu elinden düşürmek, bilerek ya da bilmeyerek size ihtiyacı olan bir tanıdığınıza onun önemsediğinizi ya da yanında olduğunuzu göstermenize ve sizin dinleyiciliğinize ihtiyacı olan birini ihmal ettiğiniz anlamına gelir.

Rüyada Telefon Görmek Psikolojik Yorumu

Spritüel yorumlarda rüyada telefon görmek, telefonla konuşmak, koruyucu meleğinizle iletişiminizin kopmadığını gösterir. Size gönderilen mesajlara açık olun ve dileklerinizin de evrene ulaştığından emin olun.

Bu Rüya 819 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Telefon Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

  • M.I. (30.09.2018 Saat: 17:36) Bilgileri Gizlidir.
    Ruyada telefon parçalandı ekranı bir tarafa gövdesi bir tarafa üzerinde bantlar vardı bantları sökmeye çalışıyordum
  • Medetov (01.09.2018 Saat: 12:41)
    1.Rüyamda kendi evime giriyorum odam karanlık ışığı açıyorum yanmıyor. Bu rüyayı tam 3 kez gördüm, çok endişeliyim. 2. Karanlık yolda arkadaşlarlmla yürüyorum telefonun ışığını açmak istiyorum oda olmuyor.

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...