Rüyada Üç Harfli Görmek

Üç Harfli Görmek

Rüyada Üç Harfli Görmek

Rüyada üç harfliler görmek, olumsuzluklara yorumlanır. Rüyasında üç harflileri gören ve görüldüğünde üç harflilerin kaybolmaması, etrafındaki insan topluluğunun dost görünümlü olduklarına aslında içlerinde rüya sahibine zarar verme düşüncesi bulunduğuna yorumlanır. Rüya sahibi üç harflileri gördüğünde üç harfliler kayboluyorsa bu rüya düşmanlardan kurtulmayı simgeler, rüyada üç harfli görmek mutsuz olmaya işarettir.

Rüyada Üç Harflilerle Konuşmak

Rüyasında üç harflilerle oturup konuşmak, düşmanlarına galip geleceğine, düşmanlarının rüya sahibine yapmak istediklerini yapamayacaklarına ve dostunu düşmanını ayıracağına işarettir. Üç harfli rüyaları iyiye işaret etmeyen rüyalardır.

Rüyada Üç Harflilerle Yemek Yemek

Rüyasında üç harflilerle aynı sofrada oturup yemek yediğini gören kişinin düşmanı kendi evinin içindedir. Aile içinde kendisine gizli bir düşmanlık besleyen biri vardır ve rüya sahibine fark ettirmeden arkasından iş çeviriyordur.

Rüyada Üç Harfli Olduğunu Görmek

Rüyada üç harfli olduğunu gören kimse, hiç bilmediği ve ummadığı bir kişinin gazabına uğrar. Üç harfli rüyası görmek olumsuzluklara yorumlanır.

Rüyada Üç Harfli Öldürmek

Rüya sahibinin rüyasında üç harflileri öldürdüğünü görmesi, düşmanları olduğunu ve kendisinin de düşmanlarıyla ilgili iyi şeyler düşünmediği anlamına gelir. Üç harflileri silahla vurduğunu gören kişi, önemli bir haber alır. Bıçakla üç harfli öldüren kişi, kin gittiği ancak galip gelemediği düşmanlarıyla aynı ortama girecektir. Bu rüya şeytani rüyalar gurubundadır ve kimseye anlatılmaması gereken rüyalardan biridir.

Bu Rüya 244 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Üç Harfli Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...