Rüyada Uçan Balon Görmek

Uçan Balon Görmek

Rüyada Uçan Balon Görmek

Rüyada uçan balon görmek rüya sahibinin uzun uğraşlar sonucu sergilediği çalışmaların, plan ya da projelerin yeterli ilgiyi görmemesi demektir. Aile içinde yanda iş hayatında hüsranla sonuçlanacak çalışmalar sonucunda rüya sahibinin hayalleri boşa çıkmaktadır. Bu durumda olan kişi çevresindekilere de küsecektir. Hatta bir süreliğine her şeyden elini eteğini çekerek sıkıntılı bir döneme girecektir.

Rüyada Uçan Balonu Tutmak

Rüyasında uçan bir balonu tekrar yakaladığını gören kişi için yeni bir umut ışığı doğmaktadır. Yaptığı çalışmalar, aylarca uğraştığı projeler ya da aile hayatında düzenlediği planlar boşa çıkıp yeteri kadar ilgi görmeyen rüya sahibi, yaşadığı hüzün ve sıkıntıdan kurtulacaktır. Yeniden eski huzuruna ve başarısına ulaşacaktır.

Rüyada Uçan Balona Bindiğini Görmek

Rüyada uçan balona bindiğini gören kişi, biraz daha azim ve çaba sarf ederse amacına ulaşabilecektir. Uzun zamandan beri uğraştığı projeler beğeni ve taktir kazanacaktır. Bunun için biraz daha sabır ve sebat göstermesi gerekmektedir. Sonuçta da maddi açıdan yüksek gelirler sağlayacaktır.

Rüyada Renkli Uçan Balon Görmek

Rüyasında renkli uçan balon gören kimse, karşılaşacağı sorunları renkli kişiliği ile bertaraf edecektir. Sorunlar karşısında çözüm üretirken ileriye dönük değil günlük olarak değerlendirme yapacaktır. Kazançlarını keyifli ve eğlenceli bir şekilde harcayacaktır.

Rüyada Uçan Balon Satmak

Rüyasında uçan balon sattığını gören kişi, rızkı için her zorluğun üstesinden gelecektir. Özellikle doğru yatırımlar yaparak kazancını arttıracaktır. Riya sahibi ticari işlerde başarılı olacaktır.

Bu Rüya 188 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Uçan Balon Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...