Rüyada Vazo Görmek

Vazo Görmek

Rüyada Vazo Görmek

Rüyada seramik ya da cam vazo görmek, genele bakıldığı zaman iyi manalara yorumlanır. Kimi din alimlerine göre ise rüyada vazo görmek hırçın ve kötü niyetli bir kadın anlamına gelir.

Rüyada Vazo Almak

Rüyada biri size vazo veriyor ve siz bu vazoyu alıyorsanız yapmış olduğunuz davranışlarla ya da işlerle takdir toplayacağına yorumlanır. Beklendiğiniz kişilerden güzel sözler duyacağınız anlamına gelen vazo almak, iyi anlamlara çıkan bir rüya yorumudur.

Rüyada Renkli Vazo Görmek

Vazonun canlı renklere sahip olması ve ilgi çekici bir yapıda bulunması alınacak olan güzel haberlere işaret eder. Alacağınız müjdeli bir haberin sizleri çok mutlu edeceğine dair yorumlanan renkli vazo, hayırlı bir evlilik ile mutlu bir yuva kurmak anlamına da gelir.

Rüyada Vazo Kırmak

Rüyanızda elinizdeki vazonun kırıldığını görüyorsanız hayatınızda yer alan bir sıkıntıdan kurtulacaksınız demektir. Kimi yorumcular rüyada kişinin kendisinin vazo kırmasını, bir kimsenin sevdiğinin elinden alınması olarak yorumlarlar. Vazo görmek genelde iyi anlamlara delalet etse de rüyada eğri ve çirkin bir vazo görmek, huysuz ve çirkef bir kadına işaret eder.

Rüyada Vazo İçinde Çiçek Görmek

Rüyayı gören kişinin vazo içinde çiçek görmesi, bir iş alanında uzmanlık ya da yetki sahibi olacağına işaret eder. Bir organizasyon da dahil olmak üzere yeni etkinliklerin ve eğlencelerin kapısını açması ile yorumlanır.

Bu Rüya 172 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Vazo Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...