Rüyada Yılan Görmek

Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, çalışma hayatınızda dolambaçlı sıkıntılı işlerle uğraşacağınıza ve işlerinizin kötü sonuçlanacağına işarettir. Rüyada bir yılanın sürünerek size hızla geldiğini görmek yakın zaman içerisinde düşmanlarınızın birleşerek size karşı daha büyük bir tehlike oluşturacaklarına işarettir. Genellikle rüyada yılan görmek insanların içgüdüsel yanları ile uzlaşmaya çalıştığında görülmektedir.

Rüyada Zehirli Yılan Görmek

Rüyada zehirli yılan görmek, size karşı kin ve öfke duyan bir kişinin varlığına delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin etrafındaki insanlarla olan diyaloglarına daha dikkat etmesi gerekmektedir.

Rüyada Arkadan Gelen Yılan Görmek

Rüyada arkadan gelen yılan görmek, çevrenizdeki bazı kişilerin sizin dedikodunuzu yaptığını ve sizin yanlış yapmanız için an kolladığına işaret etmektedir.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek, güzel başlayacak bir dostluğa işaret etmektedir. Tanıştığınız bu kişinin makam ve mevki açısından sizden üstün olduğuna da işarettir.

Rüyada Karayılanı Görmek

Rüyada karayılanı görmek, çok fazla hoşlanmadığınız ve normalde de başka şehirde ikamet eden bir arkadaş ya da akrabanızın yakın zaman içerisinde ya bulunduğunuz şehre kalıcı olarak taşınacağına ya da belli bir süre için geleceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, çok güçlü ve karanlık bir düşmanı temsil eder. Böylesi bir rüya gören kişinin rüyasını kimseye anlatmaması gerekmektedir. Siyah yılan, hile ve günaha delalet olmaktadır. Genellikle yılan görülmesi insanların içgüdüsel yanlarıyla uzlaşmaya çalıştığı zamanlarda görülür.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek, çelimsiz ve kuvvetsiz düşmana delalettir. Rüyasında beyaz yılanın uzaktan ona yaklaştığını gören sinsi bir kişinin çevresinde dolaştığına ve onunla yakınlık kurmak için elinden geleni yapacağına işarettir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, inancı olmayan bir kişiye, rüyada çevresinde ve her yerde yılanlar olduğunu görmek size çok yakın olan insanların düşmanlığına işarettir. Rüyada yılanın sevdiklerinize zarar vermemesi onların bir kötülükten korunduklarına delalet eder. Rüyada ev içerisinde yeşil renkte yılan görmek aile içerisinden bir düşmana, bahçede bir yılan görmek ise kötü bir dosta işarettir.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek      

Rüyada kobra yılanı görmek, sizden çok daha güçlü bir düşmanınız olduğuna ve bu kişiye karşı hayat boyu dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada İri Yılan Görmek

Rüyada iri yılan görmek, sizden çok daha güçlü çok daha zengin olan bir kişiyle aranızın açılacağına ve aranızda kısa süreli de olsa sürtüşmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, sizden iş hayatında ya da çekişmeli her hangi bir ortamda ya da herhangi bir konuda çok daha iyi olan birini yeneceğinize ve kendinizi kanıtlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Yılanla Boğuşmak

Rüyada yılanla boğuşmak, rakibinizle çekişmeli bir durum içerisine gireceğinize yorumlanır.

Rüyada Ağzından Yılan Çıkması

Rüyada ağzından yılan çıkması, bu aralar çok fazla yalan söylediğinize ya da sözlerinizin çok kırıcı olduğuna ve sözlerinize dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada Bedende Yılan Dolaşması

Rüyada bedende yılan dolaşması, bedeninizin bir konudan dolayı haksızlığa uğradığını ya da uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Kolda Yılan Görmek

Rüyada kolda yılan görmek, size kendiniz kadar yakın olan bir kimse tarafından hiç beklemediğiniz bir anda zarar görebileceğinize

Rüyada Göğüsten Yılan Çıkması

Rüyanızda göğüsten yılan çıkması, içinizde kin duyduğunuz bir kişiye karşı öfkenize mani olamayacağınıza ve öfkenizi dışa vuracağınıza işaret eder.

Rüyada Başının Üstünde Yılan Olması

Rüyada başının üstünde yılan olması, çalıştığı yerdeki bir üst makamındaki kişiyle arasında bir sorun olduğuna ve bu kişinin iş yerinde sorun olabileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek, hane içerisinde birisiyle aranıza küslük gireceğine ve bu durumun ciddi olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre hane halkından birinin hane dışındaki bir kimseye ciddi zararlar verebileceğine işarettir.

Rüyada Yılandan Kaçmak

Rüyada yılandan kaçmak, size zararı dokunan bir insanı önceden fark ederek size türlü zararlar verebilmesine fırsat vermediğinizi ve ondan kendinizi koruduğunuz anlamına gelmektedir.

Rüyada Yılan Tutan Kimse

Rüyada yılan tutan kimse, sizin hakkınızda bir sır bildiğine ve bu sırrı size koz olarak kullanabileceğine işaret eder. Rüyada kendisinin yılan tuttuğunu gören düşmanını avucunun içerisine alıp onun kendisine zarar vermesine mani olur.

Bu Rüya 383 Kere Görüntülendi.
Bu Rüya Dilara Ceylan Tarafından Yazılmıştır.

Rüyada Yılan Görmek İle İlgili Yazılan Rüyalar

  • M.Y. (26.10.2018 Saat: 12:53) Bilgileri Gizlidir.
    Rüyamda erkek arkadaşımı gördüm bir yılan erkek arkadaşımın bacağından tutmaya başlıyordu tüm bedenini yutmasina çok az bir mesafe kalmıştı ki bir kartal gagasıyla yılanı kuyruğundan tutup kaldırıp götürüyor bu sırada erkek arkadaşım yılanın ağzından düşüp kurtuluyordu

Rüyanızı Paylaşın

Lütfen Bekleyin...